Září / September in pictures

Září a léto se s námi už rozloučilo, ale my se k němu ještě v tomto článku vrátíme alespoň ve vzpomínkách. Mega radost nám udělala Míša, když nám napsala, že po 2,5 letech!!! přiletí na pár dní do Čech! Omluvte kvalitu fotek, v podniku byla celkem tma, ale naše setkání jsme prostě musely zvěčnit, to je jasný ;)

Tak snad se zase uvidíme dřív, než za dva a půl roku!!!

S: Konalo se představení nové kolekce CCC pro podzim/zimu. Opět skvěle zvolená lokace, tentokrát na hausbótu PORT X, a o kolekci ani nemluvím! Člověk aby si na všechny ty nádherné kousky udělal z jednoho pokoje botník :D Ne, vážně, běžte se schválně podívat, protože si určitě vyberete!

S: Novou kolekci představil i obchodní dům Van Graaf! Stylově oblečené a skvěle napózované figuríny mě strašně bavily!

S: V pátek 13. se ženil můj bývalý kolega. U něj nás výběr tohoto data ani nepřekvapil :D Jasně, že jsme ho museli jít podpořit! A já neodolala a zvěčnila se s jejich svatebním miláčkem. :)

S: Každoroční akce na chalupě – vybírání brambor. Nejpilnější jsou jednoznačně děti :)

S: Poslední zářijový víkend jsme vyrazili za rodinou do Bratislavy. Můžu vám říct, že cesta po D1 byl nezapomenutelný zážitek! Přestože jsme vyjížděli až večer, díky zúžením a množství aut nám cesta trvala 5 hodin! Celou sobotu nám propršelo, ale večer se přeci jen počasí umoudřilo a my jsme v rámci procházky navštívili několik instalací Biele noci, což je mezinárodní festival současného umění.

M: Krásný začátek října všem! Jak už říkala Simča, tak jsem se konečně po dlouhé době podívala do Čech! Sice jen na chvíli, ale mám z toho hroznou radost! Samozřejmě mé první setkání bylo s mými holkami z WWL :) A bylo to super!!!

M: Druhý den jsem se pěkně prošla po Praze a dala si ve Světozoru kafíčko a hlavně postáciový dort :)

M: Zbytek času trávím se svojí početnou rodinou a užívám si pohodičku, hlavně se ségrou :)

M: Vyrazila jsem taky na houby a celou dobu mě hřál pocit, z jaké krásné země pocházím :)

B: Začátek září patří tradičně Fashion Weeku v Praze. Letos v krásných prostorách Invalidovny.

B: Moje víkendové cesty za tatínkem si musím pro vyčistění hlavy zpříjemnit i pobytem venku. A tenhle pohled na hory miluju!

B: Firemní team building se letos konal v Mikulově. Vinařství Volařík patří k vyhlášeným, a tak jsme si užívali babí léto se skvělým vínem :)

B: Hotel Volařík má ve svém areálu i biotop, který jsme bohužel nevyužili (až takové teplo zase nebylo), ale i ten relax na lehátku stál za to…

B: Po hoooodně letech na kole! A až na ten hnusnej kopec mě to vážně dost bavilo :)

B: Navštívili jsme i Lednici. Škoda, že nebylo víc času na procházku. Nejvíc mě mrzelo, že jsem nestihla navštívit ten skleník za mnou… Tak příště!

B: Pokud nevíte, kam na skvělou večeři, určitě zkuste relativně novou restauraci U Matěje na Hanspaulce. Příjemné prostředí, skvělé jídlo a pivo a milá obsluha. My jsme se tam vydali na rodinnou večeři oslavit mamky narozeniny, protože k tomu místu máme i osobnější vztah. Já i brácha jsme totiž v kostele vedle křtění. Jo a nezapomeňte na rezervaci, bývá dost plno!

B: Pivoňky v září? Ano!!!

Přejeme vám příjemný podzim!

Pusu, WWL