Září / September in pictures

Září spolu s létem nám dalo definitivně sbohem, ale vy se s námi pojďte podívat, jak jsme si ho užily.

S: K mému obrovskému překvapení jsem vyhrála od Elle dvě vstupenky na premiéru filmu McQueen. Je to dokumentární film, který vás provede posledními roky života tohoto talentovaného módního návrháře. Za sebe můžu rozhodně doporučit!

S: Syn měl svátek a jeho velkým přáním bylo dostat koloběžku. To ještě netušil, že mně se na ní bude taky líbit :D

S: Byli jsme pouštět draka! Takže tímto považuji podzimní sezónu za zahájenou :D

S: Absolvovala jsem kurz krasopisu a naprosto mě to pohltilo. Teď už jen trénovat, trénovat a zase trénovat.

S: Pohled na Prahu je prostě úžasný! A druhá nejošklivější stavba světa je vidět snad odevšad :D Víte, která se pyšní tímto titulem?

S: Přijela za námi naše blogerská kamarádka ze Švýcarska, u které jsme byly o prázdninách. Všimněte si toho vtipného nápisu nad námi :D

B: Začátek září patří už tradičně Mercedes Benz Prague Fashion Weeku, kde jsme se Simčou navštívily pár přehlídek a já i nějakou tu party. Můj obdiv mají všichni, kdo zvládnou celý program!

B: A tato přehlídka Michaela Kováčika byla famózní!

B: Elle party byla celá zahalená do fialových světel, a protože jedním z partnerů MBPFW byl MUMM, vypila jsem ho za ten týden opravdu do zásoby :D

B: Ale dalším z partnerů bylo i Nespresso, a tak jsem to přes den trochu vyvažovala :) Už jste vyzkoušeli jejich novinky? Já miluju to nové balení…

B: Jinak pro mě bylo září hodně na cestách, nejprve jsem strávila pár dní pracovně v Paříži na semináři. A ten hotel! Vážně nádherný… Pokud vás zajímá víc, podívejte se na můj instagramový profil, kde jsou schované stories z celé mé cesty. A víte co mi přijde úplně neuvěřitelné? Můj pokoj byly přesně ty tři okna se zarostlým balkonkem! Jen se na něj bohužel nedalo vylézt…

B: A takhle vypadal pokojíček uvnitř. Co vám budu povídat, pořád jsem zmateně běhala kolem dokola a něco hledala :))

B: A protože jsem měla jen pár hodin volna, vydala jsem se aspoň na nedaleký Montmartre, který jsem si při mé poslední návštěvě Paříže moc neužila, protože lilo jak z konve.

B: A zvládla jsem i střechu Galeries Lafayette, kde je podle mě nejkrásnější pohled na západ slunce.

B: Prostě Paříž…

B: Ano, západy slunce, to je moje!

B: A můj druhý výlet byl sice taky spojený s mou prací, ale byl spíš relaxační a odpočinkový. V Tatrách jsem byla naposledy, když mi bylo asi 7 a už jsem zapomněla, jak je tam krásně!

B: Obzvlášť v hotelu Kempinski!

B: Koupelna, která měla okno s výhledem na zasněžené hory. To bych tak chtěla mít doma!

B: A ten výhled vypadal takhle!

B: Také byste v tomto welness chtěli strávit celý den? Ale to by byla škoda, protože nejít se projít a nadýchat horského vzduchu by byl hřích.

B: V Tatrách po 55ti letech v září sněžilo! A my se,celou cestu ze Štrbského na Popradské pleso jak malé děti koulovali :)

B: Kéž by každé moje ráno vypadalo tahhle! A protože jsem dostala spoustu dotazů na ty plavky, tak odpovím hromadně. Jsou z Reserved a koupila jsem je ve slevách za 200 Kč.

B: Odjezd. Doufám, že se do Tater brzy vrátím!

M: Moje září to byla tedy jízda! Přichomýtla jsem se k dost ošklivé dopravní nehodě, kdy auto před námi srazilo slečnu, a ta na tom byla dost špatně. Vím, že je na světě spousta fajn lidí, ale bohužel jsem si připomněla, kolik je kolem nás s prominutím sobeckých hovad, kteří místo přivolání záchranky neváhali vystoupit z auta a nadávat na zácpu. A jak jsem si tak prskala nad všemi hnusáky světa, vesmír mě asi slyšel a poslal mi hned další dva. 2 pány, kteří nám ukradli kola. Ze zamčené garáže ve 3 odpoledne. Jeden z nich si k nám dokonce drze na nějakém cizím kole přijel (přece nepůjde krást kola pěšky, že), nechal nám ho u baráku a pak si zvesela odšlapal na tom mém :D :D :D

M: Ale díky bohu jsem si spravila náladu tento víkend, když jsem si odškrtla další položku ze svého bucket listu a proletěla jsem se helikoptérou :)

M: Před pár týdny mi dorazila od ségry velmi důležitá zásilka! Zásoba Catrice :)

M: Na začátku roku jsem si dala předsevzetí přečíst tento rok alespoň 12 knih a zatím se musím pochválit, mám dokonce náskok! V září jsem četla tyhle dvě a obě musím doporučit! Pokud rádi čtete něco lehčího, ale se zajímavým nápadem, tak tyto se vám budou číst samy.

M: Povedlo se mi vyrazit s kamarádkou na jeden montrealský market, kde jsem objevila tuhle vychytávku! Kdo uhodne o co se jedná??? Nebudu vás napínat, asi byste to neuhodli. Tohle je prosím pěkně veganská dochucovací tužka! :) Mají různé příchutě a strouhá se na ořezávátku. Prostě si nastrouháte např. tenhle citronový špalík na těstoviny :)

M: A na závěr jsme si jako každoroční klasiku střihli víkend pod stanem, jako vždy poslední teplý víkend!

 

Pusu,

WWL