Zimní vůně / Winter Scents

Krásné ráno všem milovníkům parfémů! Po očku sleduji, jak si v Česku užíváte jarního počasí a tiše vám závidím! V Montrealu nám tento víkend napadla další várka sněhu a upřímně už nám všem leze zima krkem. Jednou z mála věcí, kterou mám na zimě ráda jsou vůně! Ať už se jedná o parfémy nebo třeba svíčky, tak mi vždycky zvednou náladu!  Myslím si, že každý člověk má nějakou svoji specifickou vůni. Nemyslím samozřejmě nějaké podivné puchy a smrádečky, bavíme se o parfémech! Já jsem za ty roky vyzkoušela nespočet parfémů, ale až před pár lety jsem objevila TEN PRAVÝ! A který to je? To se dozvíte na konci článku :) Před tím se ale podíváme na další vůně, které mě dobře vystihují a používám je především v zimě.

Přes den momentálně nejvíce používám tento ADORN Amethyst Balance. Já se sice nějak moc „silou krystalů“ nezabývám, ale o tomhle parfému jsem věděla hned, když jsem ho viděla, že mi bude vonět. Od dětství totiž miluju ametysty. Chodili jsme je s rodiči hledat na pole u nás na chalupě a od té doby mě ametysty provází různě náhodně celý život :)

Tyto dva parfémy jsou objevem z Urban Outfitters. I když na nějaké přeslazené vůně nejsem, tyhle dva mi voní naprosto dokonale a i když by se to podle názvu mohlo zdát, nejsou to žádné příšerné slaďáky. Jeden je pistáciový (což je moje nejoblíbenější příchuť všeho!!!) a druhý je kokosové mléko. Mají jednoduché flakony a vůni jako z cukrárny, ale bez bolehlavu.

A na závěr můj miláček! Cartier Baiser Volé. Jak se popisuje vůně? Pro mě je tohle vůně lilií a pudru, vůně úspěchu a sebevědomí. Pokaždé, když mám na sobě tento parfém, mám pocit, že je svět v pořádku a že mám všechno pod kontrolou!

 

Která je ta vaše nej vůně?